Skip to content Skip to footer

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЛИМОН при простуда и грип сашета x 10

Категории: , Етикет: Идентификатор:5238

Описание

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЛИМОН е лекарствен продукт за облекчаване на симптомите при настинка и грип. Съдържа 3 активни съставки: парацетамол (облекчава болката и понижава високата температура), фенилефринов хидрохлорид (отпушва носа и синусите) и витамин С.

Подходящ за:

Възрастни и деца над 12 години.

Винаги прочитайте листовката преди употреба!

Активни съставки:

Парацетамол (paracetamol) 750mg, Фенилефринов хидрохлорид (phenylephrine hydrochloride) 10mg, аскорбинова киселина (ascorbic acid) 60mg.

Дозировка:

Обичайната доза за възрастни (включително в старческа възраст) и деца на и над 12 години е 1 саше на всеки 4 или 6 часа при необходимост. Изсипете съдържанието на 1 саше в чаша, добавете топла вода (около 125ml) и разбъркайте добре.

Не взимайте повече от 5 сашета за период от 24часа и не приемайте повече от 7 дни.

Предупреждения:

Не приемайте Колдрекс Хотрем лимон, ако сте свръхчувствителни към някоя от активните съставки или сте на лечение с антидепресанти, като инхибитори на моноаминооксидазата.

Консултирайте се с лекар преди употреба на Колдрекс Хотрем лимон, ако имате чернодробно или бъбречно заболяване; хипертония, сърдечно заболяване, съдово заболяване; сте диабетик; страдате от повишена функция на щитовидната жлеза; приемате други лекарства; страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозен синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит.

При бременност и кърмене се консултирайте с лекар, преди употребата на което и да е лекарство.

Отзиви

Все още няма отзиви.

Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.