Skip to content Skip to footer

Ибупрофен Пофа 200 мг x100 таблетки Polfa Pabianice

12.49 лв.

Категории: , Етикет: Идентификатор:5142

Описание

Ибупрофен е лекарствено средство, което може да се закупи без лекарско предписание, което се използва за облекчаване на болката, за намаляване на възпалението и понижаване на високата температура. Ибупрофен се прилага при главоболие, невралгия, зъбобол, болки в кръста, менструални болки, при простуда и грип, съпроводени с температура, както и ревматични и мускулни болки. Ибупрофен е нестероиден противовъзпалителен лекарствен продукт с умерено аналгезиращо и температуропонижаващо действие. Оказва симптоматично действие при ревматоидни заболявания (намалява болевия синдром, отока, ригидността и болките в ставите).

Състав в 1 таблетка:
Активно вещество: Ибупрофен – 200 мг.
Помощни вещества: Картофено нишесте, талк, магнезиев стеарат, поливидон, лактоза, колоидален силициев диоксид.
Състав на обвивката: захароза, талк, арабска гума, Е-124, карнаубски восък, пчелен восък.

Разгледайте и другите продукти от категорията Главоболие. Регистрирайте се в нашата онлайн аптека и ще може да получавате седмичния ни бюлетин с актуални за сезона предложения, промоции и нови продукти на супер атрактивни цени. Ако имате нужда от консултация, насреща е квалифициран магистър-фармацевт, който може да ви насочи към продуктите, с които да постигнете желания ефект. Не се колебайте да оставите запитване по всяко едно време от денонощието.

Дозировка и начин на приложение:
Ibuprofen се отпуска се без лекарско предписание.
Възрастни и деца над 12 години В началото 2 табл. с вода.
При нужда след това по 1-2 табл. на 4 часа.
Да не се приемат над 6 табл. дневно.

Отзиви

Все още няма отзиви.

Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.