Skip to content Skip to footer

Алегра при сенна хрема 120 мг х10 филмирани таблетки Sanofi

10.09 лв.

Категории: , Етикет: Идентификатор:4966

Описание

Алегра на фармацевтичната компания Санофи е лекарствено средство, което се използва за облекчаване на симптомите на сенната хрема (сезонен алергичен ринит) като сърбящ, течащ и запушен нос и сърбящи, зачервени и сълзящи очи, кихане.) Противоалергичният препарат действа в продължение на 24 часа. Предлага се в опаковка от 10 таблетки.

Активно вещество: фексофенадинов хидрохлорид (fexofenadine hydrochloride).

Разгледайте и другите продукти от категорията Алергия. Регистрирайте се в нашата онлайн аптека и ще може да получавате седмичния ни бюлетин с актуални за сезона предложения, промоции и нови продукти на супер атрактивни цени. Ако имате нужда от консултация, насреща е квалифициран магистър-фармацевт, който може да ви насочи към продуктите, с които да постигнете желания ефект. Не се колебайте да оставите запитване по всяко едно време от денонощието.

 

Винаги взимайте това лекарство точно по указанията в тази листовка. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.

Как да приемате това лекарство?

Приемайте лекарството през устата;

Може да го приемате с или без храна;

Спазвайте предписанието в листовката по време на целия период на лечение.

Какво количество да приемате

Възрастни и деца над 12 години:

Ако не е предписано друго, препоръчителната доза е I таблетка (120 mg) дневно с чаша вода преди хранене.

Ако сте приели повече от необходимата доза Алегра 120 mg

Ако случайно сте приели твърде много таблетки, обърнете се към Вашия лекар за съвет или отидете в най-близката болница. Симптомите на предозиране са замаяност, сънливост, умора и сухота в устата.

Ако сте пропуснали да приемете Алегра 120 mg

Приемайте Алегра 120 mg винаги точно по указанията в тази листовка;Ако забравите да вземете една доза, вземете я веднага след като си спомните. Когато обаче времето, в което трябва да приемете следващата доза с близко, трябва да вземете само еднократна доза, както обикновено;Не приемайте повече от препоръчаната в тази листовка дневна доза Алегра 120 mg;Не вземайте двойна доза, за да компенсирате пропуснатата доза.

Ако сте спрели приема на Алегра 120 mg

Посъветвайте се с Вашия лекар ако искате да спрете приема на Алегра 120 mg, преди да завършите Вашето лечение. Ако спрете да приемате Алегра 120 mg по-рано от предвиденото. Вашите симптоми могат да се възобновят.

Ако имате някакви допълнителни въпроси, свързани с употребата на този продукт, моля попитайте Вашия лекар или фармацевт.

Отзиви

Все още няма отзиви.

Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.